NB! Alates 18.02.2015 ei uuendata siin olevat infot. Valla koduleht asub aadressil www.halingavald.ee.

Kontaktandmed

Halinga Vallavalitsus

Uus tn 53,  Pärnu-Jaagupi, 87201 Pärnu maakond
halinga@halingavald.ee
www.halingavald.ee
Üldtelefon +372 44 73 700

Faks +372 44 73 701
Registrikood 75001767
Arvelduskontod EE441010902014162006 AS SEB Pank, EE622200221051203004 Swedbank AS.

Kodanike vastuvõtt toimub esmaspäeval kell 09.00-12.00 ja 13.00-17.00, kolmapäeval kell 09.00-12.00 ja 13.00-18.00, reedel kell 09.00-12.00 ja 13.00-16.00.

Täpsemad andmed vallavalitsuse ametnike ja  töötajate kohta asuvad Vallavalitsus -> Vallakantselei

Vallavanem Ülle Vapper tel +372 44 73 704, +372 5066654 
e-post ylle.v@halingavald.ee
Vallasekretär Riini Õige tel +372 44 73 700, +372 53067351
e-post riini.o@halingavald.ee
Majandusnõunik Tiit Talts tel +372 44 73 708, + 372 53078801
e-post tiit.t@halingavald.ee
Haridus- ja kultuurinõunik Tiia Kallastu tel +372 44 73 707, + 372 57450355 
e-post tiia.k@halingavald.ee
Keskkonnanõunik Rita Reppo tel +372 4473703, + 372 53482928 
e-post rita.r@halingavald.ee
Registripidaja Ulvi Schär tel +372 44 73 702, +372 53086145
e-post ulvi.s@halingavald.ee
Pearaamatupidaja Eve Lempu tel +372 44 73 706, +372 53092366
e-post eve.l@halingavald.ee
Raamatupidaja Anne Schmidt tel +372 44 73 705, +372 5531654
e-post anne.s@halingavald.ee
     
Lastekaitsespetsialist  Kerttu-Kaia Kesler tel +372 44 73 710, +372 56644562
e-post kerttu.k@halingavald.ee
Sotsiaaltöötaja Eve Sartakov tel +372 44 73 710, +372 53284626
e-post eve.s@halingavald.ee
Maanõunik Jüri Kirt tel +372 44 73 711, + 372 53363794 
e-post jyri.k@halingavald.ee
Ehitusspetsialist Raul Reidla tel +372 44 73 711, +372 53079903
e-post raul.r@halingavald.ee
Sotsiaalnõunik Anneli Kaljur

tel +372 44 73 709,+372 53284950
e-post anneli.k@halingavald.ee

Arengunõunik Sirje Allmaa tel +372 44 73 708, +372 53440929
e-post sirje.a@halingavald.ee

Libatse Lasteaed-algkool

http://www.libatsekool.edu.ee
Libatse küla, 87202 Pärnu maakond, e-post libatsekool@halingavald.ee

Direktor Merle Jürison tel +372 44 59 470
e-post libatsekool@halingavald.ee
Majandusjuhataja Sirje Elvala tel +372 44 59 472
Köök   tel +372 44 59 473
Lasteaed   tel +372 44 59 474

Pärnu-Jaagupi Gümnaasium

http://www.pjg.ee
Kooli 3, Pärnu-Jaagupi 87201, Pärnumaa, e-post pjg@halingavald.ee, üldtelefon: +372 44 97 155

Direktor Lembit Rebane tel +372 44 97 156
e-post lembit.r@halingavald.ee
Õppealajuhataja Meeli Tasane tel +372 44 97 158
e-post meeli.t@halingavald.ee
Majandusjuhataja Marko Põder tel +372 44 97 155
e-post marko.poder@mail.ee
Kooli söökla Urve Atka tel +372 44 97 157
Infojuht Andrus Peetson tel +372 53 005 490
e-post andrus.p@halingavald.ee

Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna

http://pesamuna.edicypages.com
Ülase 11, Pärnu-Jaagupi, 87201 Pärnu maakond, e-post pesamuna@halingavald.ee, üldtelefon +372 44 34 389

Direktor Sirje Mölder tel +372 44 34 389
e-post pesamuna@halingavald.ee
Majandusjuhataja Pille Liin tel +372 44 34 388

Pärnu-Jaagupi Muusikakool

http://www.pjmk.ee
Kooli 2, Pärnu-Jaagupi, 87201 Pärnu maakond, e-post pjmk@halingavald.ee, üldtelefon +372 44 34 901

Direktor Elena Mägi tel +372 55 615 594
e-post pjmk@halingavald.ee
Õpetajate tuba   tel +372 44 34 901

Vahenurme Lasteaed-algkool

http://web.zone.ee/vahenurmela
Vahenurme küla, 87101 Pärnu maakond, e-post vahenurmekool@halingavald.ee , üldtelefon +372 44 94 730

Direktor

Tarvi Tasane

tel +372 44 94 730
e-post tarvi.t@halingavald.ee

Kaelase kool

http://www.hot.ee/kaelasekool
Aasa küla, 87203 Pärnu maakond, e-post kaelasekool@hot.ee, üldtelefon +372 44 57 245

Direktor

Diana Tarand

tel +372 44 57 245
e-post kaelasekool@hot.ee
Sekretär Aino Roos tel +372 44 57 265
e-post kaelasekool@hot.ee
Majandusjuhataja Eda Tammann tel +372 44 57 265
Õpilaskodu   tel +372 44 57 256
Kooli söökla   tel +372 44 57 245

Pärnu-Jaagupi Rahvamaja

Pärnu mnt 26, Pärnu-Jaagupi 87201, Pärnu maakond, e-post pjrm@halingavald.ee, koduleht http://pjrahvamaja.edicypages.com, üldtelefon +372 44 94 262

Juhataja-kultuurijuht

Gerda Mölder

tel +372 44 94 262, +372 58 855 662
e-post pjrm@halingavald.ee
Administraator Triin Karotam +372 53 035 965

Libatse Raamatukogu

http://libatserk.edicypages.com
Libatse küla 87202, Pärnu maakond, e-post libatse@pkr.ee, üldtelefon +372 44 59 475

Juhataja kt

Aili Luik

tel +372 44 59 475
e-post libatse@pkr.ee

Pärnu-Jaagupi Raamatukogu

http://pjraamatukogu.edicypages.com
Kooli 2, 87201 Pärnu-Jaagupi alev, e-post parnu-jaagupi@pkr.ee, üldtelefon +372 44 94 248

Juhataja

Ester Kerge

tel +372 44 94 248
e-post parnu-jaagupi@pkr.ee

Vahenurme Raamatukogu

http://vahenurmerk.edicypages.com
Vahenurmeküla 87101, Pärnu maakond, e-post vahenurme@pkr.ee, üldtelefon +372 44 94 710

Juhataja

Ludmilla Kodasma

tel +372 44 94 710
e-post vahenurme@pkr.ee

Pärnu-Jaagupi Spordikeskus

Kooli 3a, Pärnu-Jaagupi alev, 87201 Pärnu maakond, e-post spordikeskus@halingavald.ee, koduleht http://www.pjsk.ee, üldtelefon +372 44 97 065

Juhataja KT

Anne-Mai Tammeleht

tel +372 56 458 763
e-post spordikeskus@halingavald.ee

Noortekeskus

Kooli 3a, Pärnu-Jaagupi alev, 87201 Pärnu maakond. Punane maja spordikeskuse kõrval.

Noortejuht

Mari Kirsipuu

tel +372 55 626 008
e-post noortekas@halingavald.ee

Jäätmejaam

Soo tn 5, Pärnu-Jaagupi alev

Töötaja

Taavi Puust

tel +372 51 25 784
Täiendav info Keskkonnanõunik
Rita Reppo
tel +372 44 73 703

AS Mako

Uus 51-12, Pärnu-Jaagupi 87201 Pärnu maakond, e-post mako@halingavald.ee, koduleht http://mako.halingavald.ee, üldtelefon +372 44 94 252

Juhataja

Janek Pähkel

tel +372 52 75 028


Viimati uuendatud: 02.01.2015 09:2
Otsing
Ɯrituste kalender

 
10  11  12  13  14  15 
16  17  18  19  20  21  22 
23  24  25  26  27  28  29 
30  31 
 

 
  Täna, 17.10
  9..14   Pilvisus tiheneb. Aeg-ajalt sajab vihma. Edela- ja lõunatuul tugevneb 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-18, õhtul sisemaal puhanguti 15, saartel ja rannikul kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on 9..14°C.
  Teisipäev, 17.10
3..12   Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Paiguti võib tekkida udu. Hommikul sajab kohati vähest vihma. Puhub loode- ja läänetuul 4-10, põhjarannikul puhanguti 15 m/s, hommikul pöördub tuul Lääne-Eesti saartel edelasse. Õhutemperatuur on 3..8, rannikul paiguti kuni 12°C. Päeval: Pilvisus tiheneb ja vihmasadu levib lääne poolt itta. Hommikul puhub läänekaare tuul 3-9 m/s, pärastlõunal tugevneb edela- ja lõunatuul 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-18, õhtul sisemaal puhanguti 15, saartel ja rannikul kuni 20 m/s. Õhutemperatuur tõuseb 9..15°C-ni.
9..15  
  Kolmapäev, 18.10
9..13   Öösel: Pilves selgimistega ilm.  Mitmel pool sajab vihma. Puhub edela- ja läänetuul 8-13 puhanguti 15, rannikul kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on  9..13°C, hommikul põhja poolt alates langeb. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, pärastlõunal saju võimalus väheneb. Puhub lääne- ja loodetuul 7-12, puhanguti 15 m/s, õhtul nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 7..12°C.
7..12  
  Neljapäev, 19.10
3..9   Öösel: Pilves selgimistega ilm. Kohati võib sadada vähest vihma. Puhub lääne- ja loodetuul 5-11, öö hakul põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on  3..9°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Kohati võib sadada vähest vihma. Puhub  põhjakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 7..11°C.
7..11  
 Päike
   tõuseb: 08:00
   loojub: 18:12
 EMHI
 Hoiatused
 Ilm täna
 Ilm merel ja Peipsil
 Suusainfo

 
 
 
 
 
 
 
Halinga Vallavalitsus | Uus 53, PƤrnu-Jaagupi 87201, PƤrnu maakond | tel +372 44 73 700 | faks +372 44 73 701 | e-post halinga@halingavald.ee | Kontaktandmed
Originaalis loodud Web Expert poolt.