NB! Alates 18.02.2015 ei uuendata siin olevat infot. Valla koduleht asub aadressil www.halingavald.ee.

Vallakantselei

Halinga Vallavalitsus

  • Uus tn 53, Pärnu-Jaagupi, 87201 Pärnu maakond
  • E-post: halinga@halingavald.ee
  • Üldtelefon: +372 44 73 700
  • Registrikood: 75001767
  • Arvelduskontod: 10902014162006 SEB, 221051203004 Swedbank.

Kodanike vastuvõtt toimub esmaspäeval kella 09.00-12.00 ja 13.00-17.00, kolmapäeval kella 09.00-12.00 ja 13.00-18.00 ja reedel kell 09.00-12.00 ja 13.00-16.00.
Halinga Vallavalitsus võtab vastu digitaalselt allkirjastatud dokumente. Dokumente saab esitada e-posti aadressil halinga@halingavald.ee

Ülle Vapper
Vallavanem
tel 44 73 704, +372 5066654
e-post ylle.v@halingavald.ee
Riini Õige
Vallasekretär
tel 44 73 700, +372 53067351
e-post
riini.o@halingavald.ee
Tiit Talts
Majandusnõunik
tel 44 73 708, +372 53078801
e-post tiit.t@halingavald.ee
Tiia Kallastu
Haridus- ja kultuurinõunik
tel 44 73 707, +372 57450355
e-post tiia.k@halingavald.ee

Rita Reppo
Keskkonnanõunik
tel 4473703
+372 53482928
e-post rita.r@halingavald.ee

Ulvi Schär
Registripidaja
tel 44 73 702, +372 53086145
e-post ulvi.s@halingavald.ee

Eve Lempu
Pearaamatupidaja
tel 44 73 706, +372 53092356,
e-post eve.l@halingavald.ee

Anne Schmidt
Raamatupidaja
tel 44 73 705, +372 5531654
e-post anne.s@halingavald.ee

Sirje Allmaa
Arengunõunik
tel 44 73 708, +372 53440929
e-post sirje.a@halingavald.ee

Kerttu-Kaia Kesler
Lastekaitsespetsialist
tel 44 73 710,
+372 56644562
e-post kerttu.k@halingavald.ee

Eve Sartakov
Sotsiaaltöötaja
tel 44 73 710, +372 53284626
e-post eve.s@halingavald.ee
Jüri Kirt
Maanõunik
tel 44 73 711, +372 53363794
e-post jyri.k@halingavald.ee

Raul Reidla
Ehitusspetsialist
tel 44 73 711,
+372 53079903
e-post raul.r@halingavald.ee

Anneli Kaljur
Sotsiaalnõunik
tel 44 73 709, +372 53284950
e-post anneli.k@halingavald.ee

 

IT-spetsialist Andrus Peetson tel +372 44 73 707 (neljapäeviti) või +372 53 005 490, e-post andrus.p@halingavald.ee

Metsanduse spetsialist Mihkel Luige (iga kuu I ja III kolmapäeval kell 09.00-12.00, igal teisipäeval Pärnus, Roheline 64 - Pärnu-Viljandi regiooni Keskkonnaamet).

Valla Teataja küljendaja on Andrus Peetson, e-post ajaleht@halingavald.ee. Lehe trükib AS Hansaprint.

 



Viimati uuendatud: 02.01.2015 12:2
Otsing
Ɯrituste kalender

 
10 
11  12  13  14  15  16  17 
18  19  20  21  22  23  24 
25  26  27  28  29  30  31 
 

 
  Täna, 12.12
  2..6   Pilves ilm. Sajab vihma ja lörtsi. Puhub lõuna- ja edelatuul 6-12, rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Õhutemperatuur tõuseb +2..+6°C.
  Teisipäev, 12.12
-5..3   Öösel: Pilves ilm ning saartel hakkab lörtsi ja vihma sadama. Hommikuks levib sadu üle mandri, sisemaal sajab ka lund. Kohati on jäidet. Puhub kagutuul 6-10, rannikul puhanguti kuni 16 m/s. Õhutemperatuur on 0..-5, saartel kohati kuni +3°C. Päeval: Pilves ilm. Sajab vihma ja lörtsi. Puhub lõuna- ja edelatuul 6-12, rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Õhutemperatuur tõuseb +2..+6°C.
2..6  
  Kolmapäev, 13.12
-1..2   Öösel: Pilves ilm. Sajab vihma, hommikul ka lörtsi. Puhub edelatuul 7-12, puhanguti 15 m/s, rannikul kuni 20 m/s, pärast keskööd pöördub tuul läände ja loodesse  ning veidi nõrgeneb. Õhutemperatuur langeb hommikuks -1..+2°C-ni. Päeval: Pilves selgimistega ilm.  Hommikul sajab mitmel pool lörtsi ja vihma, pärastlõunal sadu lakkab. Edelatuul tugevneb 7-12, puhanguti 15, saartel ja rannikul 9-14, puhanguti 20 m/s. Õhutemperatuur -1..+4°C.
-1..4  
  Neljapäev, 14.12
-3..1   Öösel: Pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Puhub edela- ja lõunatuul 8-13, puhanguti 15 m/s, hommikul saartel ja rannikul puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on -3..+1°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Pärastlõunal hakkab saartel lund ja lörtsi sadama. Puhub kagutuul 7-12, puhanguti 15 m/s, saartel ja rannikul puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur is -2..+2°C.
-2..2  
 Päike
   tõuseb: 09:07
   loojub: 15:21
 EMHI
 Hoiatused
 Ilm täna
 Ilm merel ja Peipsil
 Suusainfo

 
 
 
 
 
 
 
Halinga Vallavalitsus | Uus 53, PƤrnu-Jaagupi 87201, PƤrnu maakond | tel +372 44 73 700 | faks +372 44 73 701 | e-post halinga@halingavald.ee | Kontaktandmed
Originaalis loodud Web Expert poolt.