NB! Alates 18.02.2015 ei uuendata siin olevat infot. Valla koduleht asub aadressil www.halingavald.ee.

Vallakantselei

Halinga Vallavalitsus

  • Uus tn 53, Pärnu-Jaagupi, 87201 Pärnu maakond
  • E-post: halinga@halingavald.ee
  • Üldtelefon: +372 44 73 700
  • Registrikood: 75001767
  • Arvelduskontod: 10902014162006 SEB, 221051203004 Swedbank.

Kodanike vastuvõtt toimub esmaspäeval kella 09.00-12.00 ja 13.00-17.00, kolmapäeval kella 09.00-12.00 ja 13.00-18.00 ja reedel kell 09.00-12.00 ja 13.00-16.00.
Halinga Vallavalitsus võtab vastu digitaalselt allkirjastatud dokumente. Dokumente saab esitada e-posti aadressil halinga@halingavald.ee

Ülle Vapper
Vallavanem
tel 44 73 704, +372 5066654
e-post ylle.v@halingavald.ee
Riini Õige
Vallasekretär
tel 44 73 700, +372 53067351
e-post
riini.o@halingavald.ee
Tiit Talts
Majandusnõunik
tel 44 73 708, +372 53078801
e-post tiit.t@halingavald.ee
Tiia Kallastu
Haridus- ja kultuurinõunik
tel 44 73 707, +372 57450355
e-post tiia.k@halingavald.ee

Rita Reppo
Keskkonnanõunik
tel 4473703
+372 53482928
e-post rita.r@halingavald.ee

Ulvi Schär
Registripidaja
tel 44 73 702, +372 53086145
e-post ulvi.s@halingavald.ee

Eve Lempu
Pearaamatupidaja
tel 44 73 706, +372 53092356,
e-post eve.l@halingavald.ee

Anne Schmidt
Raamatupidaja
tel 44 73 705, +372 5531654
e-post anne.s@halingavald.ee

Sirje Allmaa
Arengunõunik
tel 44 73 708, +372 53440929
e-post sirje.a@halingavald.ee

Kerttu-Kaia Kesler
Lastekaitsespetsialist
tel 44 73 710,
+372 56644562
e-post kerttu.k@halingavald.ee

Eve Sartakov
Sotsiaaltöötaja
tel 44 73 710, +372 53284626
e-post eve.s@halingavald.ee
Jüri Kirt
Maanõunik
tel 44 73 711, +372 53363794
e-post jyri.k@halingavald.ee

Raul Reidla
Ehitusspetsialist
tel 44 73 711,
+372 53079903
e-post raul.r@halingavald.ee

Anneli Kaljur
Sotsiaalnõunik
tel 44 73 709, +372 53284950
e-post anneli.k@halingavald.ee

 

IT-spetsialist Andrus Peetson tel +372 44 73 707 (neljapäeviti) või +372 53 005 490, e-post andrus.p@halingavald.ee

Metsanduse spetsialist Mihkel Luige (iga kuu I ja III kolmapäeval kell 09.00-12.00, igal teisipäeval Pärnus, Roheline 64 - Pärnu-Viljandi regiooni Keskkonnaamet).

Valla Teataja küljendaja on Andrus Peetson, e-post ajaleht@halingavald.ee. Lehe trükib AS Hansaprint.

 



Viimati uuendatud: 02.01.2015 12:2
Otsing
Ɯrituste kalender

 
10  11  12  13  14  15 
16  17  18  19  20  21  22 
23  24  25  26  27  28  29 
30  31 
 

 
  Täna, 17.10
  9..14   Pilvisus tiheneb. Aeg-ajalt sajab vihma. Edela- ja lõunatuul tugevneb 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-18, õhtul sisemaal puhanguti 15, saartel ja rannikul kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on 9..14°C.
  Teisipäev, 17.10
3..12   Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Paiguti võib tekkida udu. Hommikul sajab kohati vähest vihma. Puhub loode- ja läänetuul 4-10, põhjarannikul puhanguti 15 m/s, hommikul pöördub tuul Lääne-Eesti saartel edelasse. Õhutemperatuur on 3..8, rannikul paiguti kuni 12°C. Päeval: Pilvisus tiheneb ja vihmasadu levib lääne poolt itta. Hommikul puhub läänekaare tuul 3-9 m/s, pärastlõunal tugevneb edela- ja lõunatuul 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-18, õhtul sisemaal puhanguti 15, saartel ja rannikul kuni 20 m/s. Õhutemperatuur tõuseb 9..15°C-ni.
9..15  
  Kolmapäev, 18.10
9..13   Öösel: Pilves selgimistega ilm.  Mitmel pool sajab vihma. Puhub edela- ja läänetuul 8-13 puhanguti 15, rannikul kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on  9..13°C, hommikul põhja poolt alates langeb. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, pärastlõunal saju võimalus väheneb. Puhub lääne- ja loodetuul 7-12, puhanguti 15 m/s, õhtul nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 7..12°C.
7..12  
  Neljapäev, 19.10
3..9   Öösel: Pilves selgimistega ilm. Kohati võib sadada vähest vihma. Puhub lääne- ja loodetuul 5-11, öö hakul põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on  3..9°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Kohati võib sadada vähest vihma. Puhub  põhjakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 7..11°C.
7..11  
 Päike
   tõuseb: 08:00
   loojub: 18:12
 EMHI
 Hoiatused
 Ilm täna
 Ilm merel ja Peipsil
 Suusainfo

 
 
 
 
 
 
 
Halinga Vallavalitsus | Uus 53, PƤrnu-Jaagupi 87201, PƤrnu maakond | tel +372 44 73 700 | faks +372 44 73 701 | e-post halinga@halingavald.ee | Kontaktandmed
Originaalis loodud Web Expert poolt.